Pasaules čempionāts: Toms Pidkoks uzvar junioru ieskaitē vīriešiem

Satura rādītājs:

Papildus saviem ciklokrosa tituliem Toms Pidkoks tagad ir junioru TT pasaules čempions

Toms Pidkoks UCI pasaules čempionātā uzvarēja junioru vīriešu laika triālā pēc satriecoši ātra brauciena Bergenā, Norvēģijā.

Lielbritānijas braucējs uzvarēja 21,1 km distancē ar laiku 28:02,15, par 12 sekundēm nospiežot Antonio Puppio (ITA) uz otro vietu. Filips Maciejuks (POL) finišēja uz goda pjedestāla.

Pidkoks jau bija pašreizējais Pasaules, Eiropas un Lielbritānijas nacionālais čempions ciklokrosā un Lielbritānijas nacionālais kritērija čempions. Viņš arī uzvarēja Junior Paris-Rubē vēl pavasarī.

18 gadus vecajam jaunietim nākammēnes ir paredzēta profesionāla debija ciklokrosā ar Telenet-Fidea Lions, un tiek baumots, ka nākamajai sezonai viņš meklēs kontinentālo izbraukuma komandu.

Pidkoks piektdien startēs šosejas sacīkstēs kā favorīts, un tikai daži uzliks pret viņu, lai pārvestu mājās vēl vienu kreklu.

Slīdošais kurss, visticamāk, beigsies ar sprintu, iespējams, no samazinātas grupas, taču klasikas stila parcours spēlēs uz Pidkoka stiprajām pusēm.