Satura rādītājs:

Toms Pidkoks ir astotais, debitējot Elites kategorijā Itālijas sacīkstēs. Fotogrāfijas: UEC

Matjē van der Poels no Nīderlandes izcīnīja savu trešo titulu pēc kārtas Eiropas čempionātā velokrosā, apsteidzot savu ilggadējo sāncensi Eli Izerbītu. Beļģis paskrēja viņam tuvu dubļainajā Itālijas trasē, Van der Poelam uzvarot tikai ar trīs sekunžu pārsvaru pēc pēdējā apļa cīņas.

Iepriekš uzvarējis izdevumos Under 23 un Junior, šogad brits Toms Pidkoks debitēja Elites kategorijā. Galu galā finišējot astotajā vietā, pēc sacensībām Pidkoks ne pārāk entuziastiski novērtēja savu rezultātu, paziņojot par savu mērķi pēc iespējas ātrāk atgriezties uz goda pjedestāla.

Labākas ziņas britu faniem bija sieviešu U23 turnīrā. Anna Keja izcīnīja sudraba medaļu aiz Nīderlandes braucējas Seilinas Del Karmenas Alvarado.

Attēls
Attēls

Elite sieviešu sacensībās Yara Kastelijn izcīnīja pārliecinošu uzvaru. Neraugoties uz to, ka 22 gadus vecais puisis bija pakāpies no U23 kategorijas, viņš jau no paša sākuma izvirzījās vadībā un nekad nešķita, ka varētu no tās atteikties.

Tā kā daži braucēji ārpus Eiropas varētu apdraudēt gaidāmo pasaules čempionātu, kas notiks nākamā gada februāra sākumā Dībendorfā, Šveicē, sacīkstes sniedz agrīnu norādi par to, kurš varētu pretendēt uz varavīksnes joslām.