Nacionālo čempionātu kopsavilkums: kurš uzvarēja šajā nedēļas nogalē?

Satura rādītājs:

Pilns nedēļas nogalē kronēto valsts čempionu kopsavilkums

Šis ir bijis dīvains gads. 2020. gada sezona joprojām nelīdzinās nevienai citai, jo Covid-19 pārveido kalendāru patiesi nebijušā formā.

Daudzas sacīkstes ir atceltas un daudzas ir pārceltas, taču viena lieta, kas vismaz tika saglabāta, bija dažu nacionālo čempionātu norise nedēļas nogalē pirms Tour de France.

Mēs uzsveram frāzi "daži", jo daudzi čempionāti tika vairumtirdzniecībā atcelti, britu čempionāti ir visievērojamākie, savukārt citi, piemēram, Īrijā, notiks gada beigās. Viena vai divas patiesībā notika to sākotnējos datumos, tostarp Slovēnijas čempionāts 22. jūnijā, un tas oficiāli padarīja tās par pirmajām profesionālajām sacīkstēm pēc sezonas pārtraukuma.

Neskatoties uz to, nedēļas nogalē joprojām tika izcīnīts daudz kreklu, un šeit ir kopsavilkums par to, kurš tos ieguva.

Nacionālais čempionāts 2020: kopsavilkums

Visvairāk apspriestās sacīkstes nedēļas nogalē neapšaubāmi bija elites vīriešu šosejas sacensības Francijā. Tajā piedalījās pasaulē visprogresīvākais sprinteris Arnauds Demare, viņa svīta, kurā bija aptuveni 150 Groupama-FDJ komandas biedru, Džūljens Alaphilips no Deceuninck-QuickStep, daži AG2R La Mondiale un Cofidis braucēji. Ak, un franču armija.

Mirgojošā finālā Demāram izdevās izturēt Alaphilippe uzbrukumus, pirms pārspēja B&B Hotels-Vital Concept pārstāvi Braienu Kokardu un ieguva trešo Francijas trikoloru karjerā. Mēs ceram uz viņa lielisko valsts kreklu.

Iepriekšējā dienā sieviešu sacensībās Odrija Kordona-Ragota no Trek-Segafredo solo ieguva valsts čempiona titulu, apsteidzot Gledisu Verhulstu no Arkea un Klāru Koponi no FDJ.

Mitchelton-Scott Annemiek van Vleuten redzēja, ka viņas uzvaru sērija beidzās, Anna van der Bregena (Boels-Dolmans) izcīnīja iespaidīgu solo uzvaru, iegūstot savu pirmo nacionālo šosejas sacensību titulu. Galu galā viņa pārspēja Van Vleutenu 7 km Col du Vam trasē ar 1:19, bet Anouska Koster (Parkhotel Valkenburg) ierindojās trešajā vietā.

Tajā pašā trasē vēlāk šajā nedēļas nogalē Matjē van der Poels dominēja vīriešu sacīkstēs, iegūstot savu otro nacionālo šosejas sacensību titulu pēc uzbrukuma, solo, 44 km attālumā no finiša. Alpecin-Fenix vīrietis pārspēja Nilsu Eekhofu (Team Sunweb) un Timo Rūsenu (Jumbo-Visma).

Balvu par nedēļas nogales drošāko uzvaru saņēma Kristīne Majerusa (Boels-Dolmans), kas ieguva savu 11. Luksemburgas sieviešu šosejas sacensību titulu pēc kārtas. Šogad viņas uzvaras starpība bija 15 minūtes.

Un balva par nedēļas nogales lielāko pārsteigumu tika pasniegta Luksemburgas vīriešu šosejas sacīkstēs, jo Bobs Džungels no Dekeninkas-Kikstepas pamanījās pārtraukt savu piecu gadu uzvaru sēriju, zaudējot Groupama-FDJ pārstāvim Kevinam Genietam.

Team Ineos komandas Leonardo Basso pozitīvais tests attiecībā uz Covid-19 liecināja, ka komanda piesardzības nolūkos izvilka savus braucējus no Itālijas Nacionālā čempionāta un darbojās kā pazemojošs atgādinājums, ka sacīkstēs joprojām ir nestabils līdzsvars.

Par laimi, sacīkstes joprojām noritēja izmēģinājuma Classics parkā, ko izstrādājis bijušais braucējs Pippo Pocato. Par uzvaru tika sasniegts mazāks 13 punktu skaits, jo NTT komandas spēlētājs Džakomo Nizzolo pārspēja Soniju Kolbrelli (Bahreina-McLaren) un Davidu Balerīni (Dekeninks-QuickStep).

Spānijā veterāns Luiss Leons Sančess (Astana) ieguva savu pirmo valsts čempionu titulu 36 gadu vecumā. Veiksme bija Sančesam, jo sacensību pēdējā cēlienā Jēzus Herrada no Kofidisas cieta nelaikā mehāniski, lai nodotu titulu. tituls Sančesam.

Sieviešu sacīkstēs Mavi Garsija no Ale BTC Ljubjana turpināja ar atklāto formu, kas ļāva viņai uz pjedestāla Strade Bianche izcīnīt ērtu uzvaru.

Dānijas vīriešu šosejas sacensības notika Midelfārtā. To ieguva Deceuninck-QuickStep pārstāvis Kaspers Asgrīns. Arī Middelfārtā sieviešu titulu ieguva Emma Sesīlija Norsgārda no Equipe Paule Ka.

Marsels Meisens (Alpecin-Fenix) guva pārsteidzošu uzvaru, lai kļūtu par Vācijas vīriešu čempionu, apsteidzot Paskālu Akermanu (Bora-Hansgrohe), savukārt Liza Brennauere aizstāvēja savu sieviešu titulu. Pāri robežai Austrijā Valentīns Gocingers (WSA KTM Graz) kļuva par vīriešu čempionu, bet Katrīna Šveinbergere ieguva sieviešu titulu.

Nedēļas nogales tuvākās sacensības bija sieviešu Norvēģijas šosejas sacīkstes, kurās Mie Bjørndal Ottestad pārspēja Vibeke Lystad par 9 milisekundēm. Vīriešu konkurencē titulu izcīnīja Svens Eriks Bistroms (AAE-Team Emirates).

Čehijā vīriešu un sieviešu titulus izcīnīja attiecīgi Ādams Toupaliks un Jarmila Mačacova, savukārt Polijas titulus izcīnīja Staņislavs Aniolkovskis un Marta Laha. Lieliski nosauktais Antti-Jussi Juntunens ieguva Somijas titulu vīriešiem, bet tikpat izcili nosauktā Minna-Maria Kangas uz sieviešu titulu.

Un visbeidzot, Slovākijā Terēza Medvedova ieguva sieviešu titulu, savukārt Saganas mājsaimniecība ieguva savu 10. pēc kārtas vīriešu Slovākijas šosejas sacensību kreklu, bet Pītera lielais brālis Jurajs ieguva ceturto valsts titulu karjerā.